CLASSIC


Juniors-Boys

  1. Harmsma Simon (NED)
  2. Golubajev Valentin (LTU)
  3. Hageman Emre (NED)

 


Juniors-Girls

  1. Packauskaite Rita (LTU)
  2. Gabbert Luise (NED)
  3. Batkovskaja Emilija (LTU)

 


Cadets-Boys

  1. Kreeft Roland (NED)
  2. Rubaj Dominik (POL)
  3. Gudynas Leonardas (LTU)

 


Cadets-Girls

  1. Plestyte Myja (LTU)
  2. Nano Nona (EST)
  3. Kruysmulder Fleur (NED)

 


Mini cadets-Boys

  1. Kripans Peteris (LAT)
  2. Boxum Matheo (NED)
  3. Koliesnikov Matviei (UKR)

 


Mini cadets-Girls

  1. Misane Malvine (LAT)
  2. Bintsarovska Yulia (NED)
  3. Chumachenko Oleksandra (NED)

 


European Hopes-Boys

  1. Novickis Maksims (LAT)
  2. Krebe Arvo (LAT)
  3. Melikhov Ihor (UKR)

 


European Hopes-Girls

  1. Misane Alise (LAT)
  2. Gancarz Oliwia (POL)
  3. Gancarz Marika (POL)

 

RAPID


Juniors-Boys

  1. Harmsma Simon (NED)
  2. Hageman Emre (NED)
  3. Weistra Machiel (NED)

 


Juniors-Girls

  1. Jalg Triinu (EST)
  2. Gabbert Marie (NED)
  3. Gabbert Luise (NED)

 


Cadets-Boys

  1. Rubaj Dominik (POL)
  2. Sketerskas Matas (LTU)
  3. Gudynas Leonardas (LTU)

 


Cadets-Girls

  1. Kello Emilia (EST)
  2. Kruysmulder Fleur (NED)
  3. Tomczak Patrycja (POL)

 


Mini cadets-Boys

  1. Boxum Matheo (NED)
  2. Kripans Peteris (LAT)
  3. Koliesnikov Matviei (UKR)

 


Mini cadets-Girls

  1. Bintsarovska Yulia (NED)
  2. Musiienko Kateryna (UKR)
  3. Kutsenko Vasylysa (UKR)

 


European Hopes-Boys

  1. Mendelis Benas (LTU)
  2. Novickis Maksims (LAT)
  3. Bogdanovs Artemijs (LAT)

 


European Hopes-Girls

  1. Misane Alise (LAT)
  2. Gancarz Oliwia (POL)
  3. Gancarz Marika (POL)

 

BLITZ


Juniors-Boys

  1. Golubajev Valentin (LTU)
  2. Harmsma Simon (NED)
  3. Weistra Machiel (NED)

 


Juniors-Girls

  1. Jalg Triinu (EST)
  2. Batkovskaja Emilija (LTU)
  3. Kuusik Karmen (EST)

 


Cadets-Boys

1. Kreeft Roland (NED)
2. Boxum Daniel (NED)
3. Rubaj Dominik (POL)
3. Lokotar Priit (EST)

 


Cadets-Girls

  1. Kruysmulder Fleur (NED)
  2. Plestyte Myja (LTU)
  3. Nano Nona (EST)

 


Mini cadets-Boys

  1. Boxum Matheo (NED)
  2. Kripans Peteris (LAT)
  3. Koliesnikov Matviei (UKR)

 


Mini cadets-Girls

  1. Ali Banu (AZE)
  2. Chumachenko Oleksandra (NED)
  3. Bintsarovska Yulia (NED)

 


European Hopes-Boys

  1. Novickis Maksims (LAT)
  2. Kurik Kevin (EST)
  3. Krebe Arvo (LAT)

 


European Hopes-Girls

  1. Gancarz Oliwia (POL)
  2. Misane Alise (LAT)
  3. Kurak Kinga (POL)

 

Contacts

Address:
SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA
Yeni Mahalle Kızılırmak
Caddesi No:15
50500 Avanos / Nevşhir / TURKEY

Site: https://suhankapadokya.com